fbpx Skip to content

HUBER 360® EVOLUTION

Sportovně rehabilitační přístroj, na kterém se pravidelným cvičením dá zlepšit flexibilita a mobilita, držení těla a rovnováha, výdrž, výkon, a dynamická síla. Cílená cvičení pomáhají pacientům rychle zvýšit rozsah jejich pohybu.

Jak HUBER 360® EVOLUTION funguje?

HUBER 360® EVOLUTION mobilizuje klouby bezpečně a rychle uvolní bolestivé blokace. Zpětná vazba na displeji pomáhá pacientům správně posilovat svaly a lépe koordinovat pohyby.

HUBER 360® EVOLUTION aktivuje povrchové svaly i hluboký stabilizační systém. Dynamická cvičení přizpůsobená dle fyzické kondice pacientů zvyšují jejich vytrvalost.

HUBER 360® EVOLUTION je vhodný pro všechny

tinywow_LPG_HUBER90163_bois-PhotoRoom_7216054

HUBER 360® EVOLUTION snižuje BMI a zlepšuje kardiovaskulární systém. Přístroj nabízí i nový sportovní zážitek pro přirozené, efektivní a rychlé tvarování postavy.

Využít je mohou jak vrcholoví sportovci, protože se na něm dá velice přesně cílit trénink na konkrétní svalové partie, či zapojovat kosterní svalstvo a svaly stabilizačního systému, tak pacienti s různými druhy potíží, od fyzického typu (poúrazové stavy, pooperační stavy), po potíže neurologického charakteru (Parkinson, Alzheimerova choroba, demence), vyznačující se problémy s koordinací.

Neuro Physical Training

Neuro Physical Training je unikátní trénink, který aktivuje současně fyzické i kognitivní funkce. Cvičení je efektivní, motivační a zábavné. Tento terapeutický přístroj má integrovanou funkční diagnostiku se 7 referenčními testy a sestavuje kompletní výsledky cvičení každého pacienta v PDF.

Jedno patnáctiminutové cvičení zapojí od 80 do 100 svalových skupin a plně nahradí trénink v posilovně.

tinywow_LPG_HUBER90485_DET-cmjn-retouche-PhotoRoom_7215986

Využijte možnosti rezervace!

Nejlepší dárek, který můžete věnovat? První krok k pravidelnému pohybu.
🧠 lepší paměť, koncentrace i produktivita 💤 kvalitnější spánek💪 snazší a rychlejší redukce tuku⚡ budete se cítit nabití energií
Benefity pravidelného pohybu: