fbpx Skip to content

Bezbolestné odstranění celulitidy

Zoi Centrum Vitality Vám s radostí představuje světovou novinku poslední generace – LPG Cellu M6® Alliance – kosmetický přístroj umožňující neinvazivní ošetření těla, obličeje i dekoltu metodou endermologie®.

Jednoduše si v menu vyberte část, která Vás zajímá nejvíce:

Ošetření funguje na principu sání, podtlaku a mechanické stimulace, a umožňuje zcela nový způsob aktivace kožní tkáně. Během několika ošetření je možné změnit Vaše tělo natrvalo. Ošetření je příjemné až relaxační, ale hlavně respektuje přirozenou integritu kůže a funguje bez jehel nebo skalpelu.

Metoda Endermologie® odbourává rezistentní tuk odolný vůči fyzickému cvičení a dietám. Je to jediná technologie, která dokáže uvolnit i tuk usazený pod nejsvrchnější vrstvou pokožky, který nelze odstranit ani liposukcí. Cílená eliminace tuku probíhá ve všech vrstvách kůže, nejen na povrchu.

Viditelné výsledky uvidíte už po 3 návštěvách

HB2_4999-removebg-preview

Technologie Endermologie® využívá několik patentovaných hlavic se senzory pro čtení kůže. Díky tomu přizpůsobí proceduru specifickým potřebám konkrétního typu pokožky a přirozeně Vám pomůže se všemi problémovými partiemi. Jen tak máte jistotu, že ošetření využijete na maximum.

Patentovaná technologie motorizovaného válečku a klapky v kombinaci se sekvenčním podtlakem hloubkově stimulují tkáň ve všech vrstvách. Aktivují lipolýzu (štěpení a uvolňování tuků) v jádru adipocytu (tukové buňce). Laicky – tukové buňky rozmačkají a zničí jednou provždy. Řekněte jim sbohem i Vy!

tinywow_tinywow_odstraneni-celulitidy-3_7302364-PhotoRoom-PhotoRoom_7302561

Výsledky ošetření obličeje a dekoltu

 • Viditelně rozjasňuje a zpevňuje kůži i kontury v obličeji
 • Vyhlazuje jemné linky a vrásky v obličeji i dekoltu
 • Doplňuje kyselinu hyaluronovou
 • Kůže získá nový lesk a pružnost
tinywow_tinywow_odstraneni-celulitidy-2_7302354-PhotoRoom-PhotoRoom_7302586

Výsledky ošetření těla

 • Odbourává podkožní tuk
 • Vyhlazuje pomerančovou kůži
 • Detoxikuje organismus
 • Zrychluje metabolismus
 • Doplňuje kolagen i elastin
 • Ošetření je neinvazivní, nic tak děsivě nevratného jako jehly a skalpel.

Tím výhody endermologie® ani zdaleka nekončí

 • Společnost LPG® vyvinula ve spolupráci s předními francouzskými výrobci vlastní značku kosmetiky, která synergicky znásobuje účinek endermologie®. Na vývoji se podílely i světové značky jako L’Oreal a Dior. Používáním kosmetiky LPG® spolu s pravidelným ošetřením endermologie® dosáhnete úžasných výsledků již po 3 ošetřeních:

  • +70 % odstranění lokálního rezistentního tuku
  • -5,2 cm zeštíhlení pasu
  • 67 % vyhlazení pomerančové kůže
  • 71 % zpevnění pokožky

V Centru Vitality Zoi si přístroj můžete vyzkoušet zdarma.

Účinek endermologie® potvrzuje úctyhodný počet více jak 128 nezávislých vědeckých studií, protože nestačí jen něco tvrdit – společnost LPG vždy dbala na to, aby svá tvrzení podložila vědeckými důkazy. Přečíst je ale chvíli potrvá – raději se objednejte na zkušební ošetření zdarma!

Před

Screenshot_5

Po

Screenshot_6

Často kladené otázky

Procedury

Tělo

Relaxace – Chtěla byste relaxovat po náročném dni? Měla jste větší pohybovou zátěž a cítíte se unavená a rozbolavělá? Pak je toto ošetření právě pro Vás. Při tomto ošetření si odpočinete a zrelaxujete celé Vaše tělo. Pocit relaxace lze znásobit, pokud budete používat přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Drenáž a detox – Býváte unavená? Zažíváte pocity tzv. těžkých nohou? Zřejmě to znamená, že potřebujete v těle rozproudit lymfu a detoxikovat tím celý Váš organismus. Když budete na ošetření docházet pravidelně a používat přípravky a doplňky stravy z firmy LPG, tak lze efekt ošetření ještě znásobit. 

Mladá maminka – Jste po porodu a ráda byste si odpočinula a zrelaxovala se? Toto ošetření je speciálně určeno čerstvým maminkám.

Křečové žíly – Máte sedavé zaměstnání? Nebo naopak stojíte celý den na nohou bez možnosti, abyste si mohla sednout a chvíli hodit nohy nahoru? Chtěla byste prevenci proti vzniku křečových žil? Pak je toto ošetření právě pro Vás. Efekt lze ještě násobit, a to používáním přípravků či doplňků stravy z firmy LPG.

Endermopunkce – Máte pocit, že vypadáte unaveně? Chcete se cítit lépe?  Ráda byste nejen vypadala, ale také se cítila zase svěží? Pak je toto ošetření právě pro Vás. Dochází při něm k regeneraci buněk a je unikátní hlavně tím, že vychází z poznatků tradiční čínské medicíny. Při pravidelné aplikaci tohoto ošetření, se efekt násobí. Zvláště, když jej podpoříte přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Cílená péče – Při tomto ošetření si sama vyberete, na jakou partii těla se chcete soustředit, zda je to bříško, boky, zadeček, nohy či ruce. Lze zkombinovat až tři partie v jednom ošetření. Pakliže budete na ošetření docházet pravidelně, tak se efekt samozřejmě násobí. Zvláště, kdyžjej podpoříte přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Obličej

Rozjasnění pleti – Máte před firemní akcí, večírkem, plesem či jdete někam ven a chtěla byste projasnit svou pleť, zjemnit vrásky a celkově vypadat svěžeji a odpočatěji? Pak je toto ošetření právě pro Vás. Při pravidelném docházení na ošetření, se efekt samozřejmě násobí. Zvláště, když jej podpoříte přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Drenáž a detox – Máte za sebou náročnější den? Vidíte, že Vaše pleť vypadá již delší dobu unaveně? Či jen máte za sebou náročnější akci/večírek a potřebovala byste v obličeji rozproudit lymfu a tím i obličej detoxikovat, aby se tak zbavil pro něj škodlivých látek? Pak je toto ošetření právě pro Vás. Při pravidelném docházení na ošetření, se efekt samozřejmě násobí. Zvláště, když jej podpoříte přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Dekolt a poprsí – Ráda byste si zjemnila vrásky v dekoltu a na poprsí? Nechcete absolvovat invazivní zákroky? Pak je toto ošetření právě pro Vás. Při pravidelném docházení na ošetření, se efekt samozřejmě násobí. Zvláště, když jej podpoříte přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Anti-aging vyplnění pleti – Trápí Vás vrásky v obličeji?  Ráda byste vyhladila svou pleť? Pak je toto ošetření právě pro Vás. Při pravidelném docházení na ošetření, se efekt samozřejmě násobí. Zvláště, když jej podpoříte přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Anti-aging zpevnění pleti – Všímáte si, že Vaše pleť začíná být povislá a bez života? Chtěla byste svou pleť zase pružnější a pevnější? Pak je toto ošetření právě pro Vás. Při pravidelném docházení na toto ošetření, se efekt samozřejmě násobí. Zvláště, když jej ještě podpoříte přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Anti-anging obnova kontur v obličeji – Trápí Vás povislá kůže pod bradou? Chtěla byste obnovit kontury v obličeji tak, aby vypadal mladistvěji? Pak je toto ošetření právě pro Vás. Při pravidelném docházení na ošetření, se efekt samozřejmě násobí. Zvláště, když jej podpoříte přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Dokonalé oči a rty – Ráda byste zmírnila Vaše vrásky okolo očí? Chtěla byste, aby byly Vaše rty o něco plnější? Pak je toto ošetření právě pro Vás. Při pravidelném docházení na ošetření, se efekt samozřejmě násobí. Zvláště, když jej podpoříte přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Buněčná regenerace – Chcete se cítit lépe? Máte pocit, že Váš obličej vypadá velmi unaveně a bez života? Ráda byste vypadala, ale také se cítila zase svěží? Pak je toto ošetření právě pro Vás. Dochází při něm k regeneraci buněk na obličeji, krku i dekoltu a je unikátní hlavně tím, že vychází z poznatků tradiční čínské medicíny. Při pravidelném docházení na ošetření, se efekt samozřejmě násobí. Zvláště, když jej podpoříte přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Cílená péče – Při tomto ošetření si sama vyberete, na jakou část obličeje se chcete soustředit. Zda je to čelo, oči, rty, tváře atd. Při jednom ošetření lze zkombinovat více částí obličeje. Pakliže budete na ošetření docházet pravidelně, tak se efekt samozřejmě násobí. Zvláště, když jej podpoříte přípravky či doplňky stravy z firmy LPG.

Využijte možnosti rezervace!

Nejlepší dárek, který můžete věnovat? První krok k pravidelnému pohybu.
🧠 lepší paměť, koncentrace i produktivita 💤 kvalitnější spánek💪 snazší a rychlejší redukce tuku⚡ budete se cítit nabití energií
Benefity pravidelného pohybu: