fbpx Skip to content

Masáže

Dotek má přirozenou léčivou schopnost. Správně provedená masáž uvolňuje a dodává sílu unavenému tělu. Přináší uvolnění a uklidnění při nadměrném duševním a fyzickém vypětí. Blahodárně působí na celkovou kondici organismu, uvolňuje svaly a navozuje příjemnou náladu.

Sportovně – rekondiční masáž

Provádí se před sportovním výkonem nebo také po něm. Před výkonem slouží k nabuzení organismu a aktivaci svalstva. Po sportovním výkonu slouží k odplavení odpadních látek

posílení obranyschopnosti organismu
odstranění únavy
zlepšení tělesné a duševní kondice únavy

Relaxační masáž

Klasická relaxační masáž je terapie, která přináší uvolnění celému tělu. Cílem je zrelaxovat Vaše tělo i mysl. Vše je mezi sebou propojené – zklidněná mysl napomáhá k uvolnění napjatých svalů, ty pak přispějí k rychlejší uklidnění mysli, která Vás bude vést jen k příjemným myšlenkám a pocitům. Jedná se o masáž odstraňující únavu a posilující regeneraci organismu. Odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva. V masírovaných tkáních dochází vlivem rozšíření tepének a žilek ke zvýšenému prokrvení a působí tak na celkové zlepšení krevního a mízního oběhu a přispívá k usnadnění odtoku zplodin látkové výměny, které mají negativní vliv na náš organismus.

odstranění únavy
posílení organismu
úleva od bolesti

Využijte možnosti rezervace!

Call Now Button