fbpx Skip to content

VacuShape V4 Infra

Vacushape V4 Infra – cílené spalování tuku na problémových partií

Aktuálně probíhá akce pro nově zaregistrované:

První návštěva VacuShape ZDARMA (30 minut)

Jak cvičení probíhá?

Před začátkem cvičení nemusíte držet žádnou dietu, stačí si pouze najít čas 3x týdně.

Chůze je tou nejpřirozenější formou pohybu. Cvičení probíhá svižnou chůzí na běžeckém pásu po dobu pouze 30 minut a zároveň jsou problémové partie v podtlakové kabině. Cíleně řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, odkud odvádí tuk z tukových buněk do svalů, kde buňky spálí a přemění v energii.
V průběhu cvičení se monitoruje tepová frekvence, aby celé cvičení probíhalo v aerobní fázi. 

Jak Vacushape funguje?

Moderní podtlakový přístroj Vacushape je unikátní aerobní běžecký trenažer, který kombinuje pohyb, podtlak, přetlak a infrazáření. Jednoduše řečeno se jedná o vakuovou komoru s robustním běžeckým pásem. Cvičení probíhá svižnou chůzí na běžeckém pásu po dobu pouze 30 minut a zároveň jsou problémové partie v podtlakové kabině. Stačí třikrát týdně zajít na trénink a budete na sobě pozorovat změny už po desátém cvičení.  

Jaké jsou pozitivní účinky Vacushape?

  • Aktivuje metabolismus tuků a lymfatický systém 
  • Už po pár týdnech cvičení se Vám zmenší obvod pasu 
  • Získáte hladší a jemnější pleť
  • Silně prokrvíte pokožku
  • Pomáhá v boji s celulitidou
  • Zásobí pokožku kyslíkem, vitamíny a minerálními látkami
VS4-2-JPG-833x1024-removebg-preview

Cvičení na Vacushape nahrazuje tři různé techniky spalování tuků

  1. Nejúčinnější program přístroje pracuje s podtlakem, který redukuje tukovou tkáň. V kabině je nižší tlak než v místnosti, čímž se intenzivně prokrvují spodní partie, ve kterých je tuk nejvíce ukládán.
  2. Vacushape vytvoří kompresi, která podporuje kardiovaskulární a lymfatický systém. Přetlak působí jako prevence proti křečovým žilám a redukuje tukovou tkáň. Využít můžete tzv. antigravitační cvičení – stroj Vás nadlehčí a nezatěžujete klouby.
  3. Infrazáření výrazně zkrátí zahřívací část při cvičení a tím dojde k rychlejšímu nástupu redukce tukové tkáně. Tento program lze kombinovat s podtlakem nebo přetlakem.

Vacushape pro lepší kondici a tělo bez tuku

Cíleně řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, odkud odvádí tuk z tukových buněk do svalů, kde buňky spálí a přemění v energii. Přístroj Vám permanentně monitoruje tepovou frekvenci, aby celé cvičení probíhalo v aerobní fázi.

Chcete vyzkoušet tento unikátní stroj 3v1?

Jste Jen Krůček od Jarní Proměny!
Začněte nyní, nebo poukaz využijte déle v tomto roce.
Vyplněním vašich údajů dokončíte krok k lepšímu zítřku. Přidejte se k naší komunitě a začněte svou cestu k novému já. Toto jaro může být vaším začátkem proměny
Call Now Button