fbpx Skip to content

VacuShape V4 Infra

Moderní podtlakový přístroj pro cílené spalování tuků na problémových partiích. VacuShape je aerobní běžecký trenažér kombinující pohyb, podtlak, přetlak a infrazáření.

Jak Vacushape funguje?

Znáte již nový VacuShape V4 Infra? Tento přístroj je dalším přírůstkem do rodiny VacuShape. Jedná se o 3 v 1.

Nabízí totiž tři programy, ze kterých si můžete vybrat, aby Vaše cvičení bylo co nejefektivnější.

VachuShape V4 Infra má nový program podobný lymfatické masáži. Díky tomu jej mohou využít i klientky, které na něm doteď nemohly cvičit kvůli křečovým žilám.

 1. Podtlak: Nejúčinnější program stroje VacuShape pro redukci tukové tkáně. V kabině je nižší tlak než v místnosti, čímž se intenzivně prokrvují spodní partie, ve kterých je tuk nejvíce ukládán a díky tomu lze tyto tukové zásoby účinněji spálit jako energii v pracujících prokrvených svalech.
 2. Přetlak: VacuShape V4 Infra vytvoří jemnou kompresi, která podporuje kardiovaskulární a lymfatický systém, čímž působí jako prevence proti křečovým žilám a redukuje tukovou tkáň. Tento program má navíc funkci tzv. antigravitačního cvičení – dokáže Vás nadlehčit a Vy pak při cvičení tolik nezatěžujete své klouby.
 3. Infra: Infrazáření výrazně zkrátí zahřívací část při cvičení a tím dojde k rychlejšímu nástupu redukce tukové tkáně. Tento program lze kombinovat s podtlakem nebo přetlakem.

Vzhledem k tomu, že VacuShape V4 Infra disponuje dotykovým měřičem tepové frekvence, který má umístěn na svých madlech, si sami můžete sledovat, zda podle Vašeho věku odpovídá tepová frekvence relaxaci, hubnutí či právě zvyšujete svou tělesnou kondici.

Jak cvičení probíhá?

Před začátkem cvičení nemusíte držet žádnou dietu, stačí si pouze najít čas 3x týdně.

Chůze je tou nejpřirozenější formou pohybu. Cvičení probíhá svižnou chůzí na běžeckém pásu po dobu pouze 30 minut a zároveň jsou problémové partie v podtlakové kabině. Cíleně řízeným podtlakem je krev nasávána do kapilár v podkoží, odkud odvádí tuk z tukových buněk do svalů, kde buňky spálí a přemění v energii.
V průběhu cvičení se monitoruje tepová frekvence, aby celé cvičení probíhalo v aerobní fázi. 

Pozitivní účinky VacuShape

 • Aktivace metabolismu tuků a lymfatického systému
 • Menší obvod v pase po pár týdnech
 • Hladší a jemnější pleť
 • Silné prokrvení pokožky 
 • Zásobení pokožky kyslíkem, vitamíny a minerálními látkami
 • Dlouhodobě působí proti celulitidě
VS4-2-JPG-833x1024-removebg-preview

Vakuová komora

Vakuová jednotka je řízena pomocí softwaru a během doby, kdy je klient uvnitř vakuové komory nevyžaduje žádný zásah provozovatele. K dispozici je jeden servisní program a šest cvičebních programů. Těchto šest cvičebních programů funguje s různými stupni podtlaku nastavenými tak, aby splňovaly požadavky nejširší skupiny klientů. Každý program má počáteční a koncovou fázi s nižší intenzitou podtlaku. Tři programy běží s konstantním pod tlakem a tři programy jeho intenzitu během doby cvičení mění. Obsluha vždy zvolí pro klienta optimální program podtlaku.

Běžecký pás

VacuShape je vybaven robustním běžeckým pásem se silným 3HP motorem. Díky odpružení běžecké plochy je chůze velmi pohodlná. Úhel sklonu lze nastavit v rozsahu 0­15°, rychlost v rozmezí 0­16 km/hod (optimální 0­7 km/hod) a nosnost pásu je 150 kg. Tepovou frekvenci lze nepřetržitě monitorovat pomocí dlaňových senzorů nebo bezdrátového hrudního sporttesteru, což zajišťuje, že klient během pobytu ve VacuShape provádí aerobní cvičení a dosahuje těch nejlepších výsledků, odměnou jsou Vám pak pevná stehna a hezký zadek.  Varianta Cross využívá pro pohyb crossový trenažér, cvičení v tomto stroji je ovšem pro úzkou skupinu lidí s dobrou fyzickou kondicí. Většina populace se totiž během cvičení dostává mimo aerobní pásmo a organismus čerpá energii převážně z cukru, což má za následek zvýšení fyzické kondice, tukové zásoby ovšem zůstávají nedotčeny. Tento typ je ideální v kombinaci se dvěma a více stroji s běžeckým pásem.

Tipy na podpoření výsledků

 • Dodržujte terapii 3x týdně po dobu 6 týdnů (viditelné výsledky se dostaví už po 10. cvičení)
 • Striktně dodržujte optimální tepovou frekvenci (OTF), OFT = 0,65 x (220 – věk klienta)
 • Před cvičením jezte spíše sacharidy (např. rýže, těstoviny) a po cvičení bílkoviny (např. maso, ryby)
 • Dodržujte pravidelný pitný režim
 • Po cvičení se nedoporučuje chodit do sauny, solária a neprovozovat sporty extrémně zatěžující svaly na nohou
 • Před cvičením můžete použít spalovač tuků a krém proti celulitidě
 • Před cvičením doporučujeme 10 minutovou rozcvičku na zahřátí

Využijte možnosti rezervace!

Nejlepší dárek, který můžete věnovat? První krok k pravidelnému pohybu.
🧠 lepší paměť, koncentrace i produktivita 💤 kvalitnější spánek💪 snazší a rychlejší redukce tuku⚡ budete se cítit nabití energií
Benefity pravidelného pohybu: