fbpx Skip to content
FC9C4591-05CC-4AEE-AB5D-crop 2FAAAEB4A6CF

Laďa Turzík

Osobní fitness trenér a fyzioterapeut

Jazyky

united-kingdom
germany

Kurzy

  • 2018-2021: Centrum paraple o.p.s.- fyzioterapeut a pohybový terapeut u klientů po míšních poraněních
  • 2012 – 2013: Centrum prof. Čecha – traumatologie a ortopedie, pozice fyzioterapeut
  • 2008 – 2012: Rehabilitační ústav Kladruby, pozice fyzioterapeut, instruktor fitness a plavání, se zaměřením na tělesně handicapované
  • 2006 – 2008: Centrum léčebné rehabilitace MUDr. Koukal, Brno, pozice fyzioterapeut

O Laďovi

Sport a pohyb jako takový je nezbytnou součástí mého života. V dětství jsem se věnoval fotbalu. Zde jsem získal základní pohybovou průpravu pro další sporty, které mě během dalších let oslovily a zaujaly (cyklistika, běh, plavání, lezení, golf..). Při volbě studia snad ani nebyla jiná možnost, než
věnovat se pohybu.

Vystudoval jsem obor fyzioterapie na Masarykově univerzitě v Brně. Po skončení studia jsem nastoupil do RÚ Kladruby, kde jsem měl možnost poznat různé diagnózy a stavy lidí po těžkých úrazech.

Dále jsem pracoval několik let v Centrum Paraple na úseku sportu, kde jsem se věnoval pohybové aktivitě u lidí po poranění míchy.
Mou snahou je kombinovat znalosti získané dlouholetým studiem se znalostmi a zkušenostmi získaných z pohybových aktivit, kterým jsem se sám věnoval a věnuji.

Při práci s klientem mi nejde o množství železa, které zvedne nebo o velikost svalů, ale o správné provedení pohybu, které zapojí tělo jako celek.

O trénink, který usnadní fungování klienta v běžném životě. Ze všeho nejdůležitější však je, aby měl klient z tréninku pocit, že to co dělá má smysl a je k jeho prospěchu.

9495D388-F22B-47BD-9E2A crop-FBB92047FB82

Jan Chromec

Osobní fitness trenér

Jazyky

united-kingdom
germany

Kurzy

  • 2020 – Vital Institut – kurz fitness trenér

O Jendovi

Od útlého věku jsem hodně sportoval. Hrál jsem hokej, dělal lehkou atletiku a orientační běh, který s mírnými pauzami běhám už přes dvacet sedm let, jezdil jsem na kole, plaval. Když jsem v patnácti začal posilovat, abych se zlepšil ve sportech, různorodost všech mých aktivit měla za následek, že jsem ke tréninku v posilovně nepřistupoval tak, abych si vytvořil co největší svaly, ale snažil jsem se vytvořit co nejfunkčnější svaly. Tento přístup mi vydržel i po studiu tělocviku a absolvování kurzu fitness trenéra.

Mohu Vás naučit trénovat na bezkonkurenční objem i na hrubou sílu, ale stále za nejlepší směr považuji funkční trénink, kdy i z malých svalů vymačkáte skvělý výkon, a spíš než objemu dáte přednost dokonalé hypertrofii. Tento trénink mám nastudovaný k dokonalosti a na to, abyste se o tom přesvědčili, Vám bude stačit jen šest měsíců usilovného tréninku =)

Exkluzivní Vánoční Balíčky! ❄
Limitovaný počet balíčků!
Získejte svůj balíček plný fitness a wellness ještě dnes!
Začátečník, Pokročilý, Huber - váš ideální balíček čeká! Včetně InBody, tréninkových plánů, relaxačních masáží a více. Nevynechejte naše speciální vánoční nabídky.
EXKLUZIVNÍ VÁNOČNÍ BALÍČKY! ❄
  • Začátečník, Pokročilý, Huber - váš ideální balíček čeká!
  • Včetně InBody, tréninkových plánů, relaxačních masáží a více. Nevynechejte naše speciální vánoční nabídky.
Limitovaný počet balíčků!
Získejte svůj balíček plný fitness a wellness ještě dnes!
Jste jen krok od získání exkluzivního Vánočního fitness balíčku.
Začněte nyní, nebo poukaz využijte až na začátku roku.
Počet balíčku je omezený, neváhejte!
Call Now Button